Kaukázusi Knot, Anji - és - zenit - döntetlen a mérkőzés a bajnokság Magyarországon

Találkozó a játékosok, „Anji” és a „Zenith” a 22 th fordulóban a bajnoki Magyarországon véget ért a pontszám 1: 1.

A mérkőzés tartottak ma Budapesten.

Cél a „Anji” a 21 percben szerezte Pavel Yakovlev. A mérkőzés 73. percében, a "Zenith" Alexander Kokorin volt a cél, "Interfax".

Az eredmények szerint az a játék, ami véget ért 20,53 MSK „Anji” 24 pont a 11. sorban a verseny asztalra.

• Több mint 10 ezer hadgyakorlatot tartott a Volgograd régióban

Szolgálatot katonai egységek a Déli Katonai Körzet, területén állomásozó, a Volgograd régió, emelt oktatási harckészültségbe.

• A belföldi Sztavropol elítélték hamis jelentést a terrortámadás

Az eset ellen a rezidens a kerület Neftekumskogo aki beszámolt ágyazva a központi piac, buszmegálló és a tűzoltóság robbanóanyagok, elküldte a bíróságra.

• Az új út össze a két azerbajdzsáni falu lakossága 24.000 fő

Hárommillió manat (körülbelül $ 1,8 millió) elkülönített építésére összekötő út a falvak Zira és Türkan.