Shakhtar „megnyerte az UEFA-kupa - Futball

Jadson Cél a hosszabbításban hozott győzelmet „Shakhtar” felett Bremen „Werder” az UEFA-kupa döntő.

Annak az esélye, csapatok, mielőtt a játék különböző volt. Mircea Lucescu jött a találkozó lenyűgöző formában. Bányászok voltak sérülések és anyagi károk vezető szereplője, és még a kizárás Tomasha Hyubshmana nem rendelkeznek valamilyen speciális hatást gyakorol a játék a „Shakhtar”.

Ami bremenkogo „Bremen”, a csapat Thomas Schaaf másrészt volt egy nagy probléma van a készítmény. Először is, mivel a kizárás az utolsó volt, hogy hiányzik a brazil Diego, amelyen keresztül épített szinte minden támadást csapat és a portugál UGU Almeyda. Többek között a csapatot sérülés miatt nem tudott segíteni Per Mertesacker, de előestéjén a mérkőzés, amelynek tapasztalt problémák a záróizomban a kapitány „Werder” Frank Baumann megjelent a pályán az első percben.

Az első percekben a mérkőzés „Shakhtar” került a labda ellenőrzés alatt. Miners játszott nagyon fegyelmezett és szervezett. Az első veszélyes pillanat jött 8 percében. Adriano lyukasztott egy halálos helyzetben, de a brazil nem volt elég pontosak. És 24 perc, Adriano szerezte, és tette, mint egy igazi csatár. Willian kereszt Adriano dobott egy áttörés, megszökött két védőt, összebarátkozott a kapus és ügyesen dobott egy lövedéket Wiese.

Miután a cél, a bányászok volna egy kicsit a védekező, miközben „Bremen” a mező közepén, ami természetesen nem volt más nem kívánatos. És közelebb 35 perc „Werder” sikerült játszani egy labda - Fernandinho szabálytalanságot követ Rosenberg közelében saját tizenhatosán, Naldo szabadrúgásból ütött keresetlen, de a héj Pyatov keze még mindig repült be a net.

A második felében a találkozó, valamint az első bányászok kezdődött a támadások, amelyek közül az egyik szabadrúgást a kapu közelében a „Werder”. Jadson tökéletesen kicsiszolt a falon, de Wiese egy elegáns ugrás, bár nem minden nehézség nélkül, de még így is sikerült megbirkózni a hatása a brazil.

És a függöny játékrész veszélyes pillanat kapujában Pyatov létrehozott játékosok, „Werder Bremen” - a hosszú távú lövés a cél, Pyatov nehezen labdát kapott a jobb alsó sarokban a kapu, az egyik csapat játékosai bremenkoy sietni lehúznak, de Srna alkategóriában kiütötte a labdát sarokban.

A fő ideje a mérkőzés, és véget ért a döntetlen 1: 1, és az ülés bement hosszabbítás, amely akkor kezdődött, elég élénken - szintén lelőtte Srna: Wiese volt képes megbirkózni a hatása a horvát, egy lehetőség volt, és Özil beugrott az egyik az egyik Pyatov, de az utolsó pillanatban Pyatov biztosítani Srna.

És a 97. percben „Miner” újra előrelépett - Srna lövés a jobb szárnyon, Jadson a kapcsolatot a központtól, a büntetés lövés a cél, a labda keze alatt Wiese és begurult a cél. Közvetlenül azután, hogy a cél, „Werder” az első Pyatov hibázott a kijáratnál, majd Andrew verte hit közelről által Pizarro. A második extra játékrész Goryanka próbált játszani inkább a ellentámadás „Werder” megpróbálta feltörni a védelmét „Shakhtar”, de a Bremen csapat, hogy nem működik.

Ő nyerte el a „Miner”, és megnyerte az első a történelem Ukrajna és a történelem a klub az UEFA-kupa.

• 22:16 Poddubsky úgynevezett megbukott csapat a játék első felében,
  • 22:06 Bozovic elégedett volt a debütáló Djordjevic
  • 21:52 Dzagoev lőtt, amíg az optimális feltételeket
  • 21:38 „Zenith” szerződést bontott a középpályás