Hogyan szervezzük meg a versenyt

Hogyan gondoskodik versenyek

A nagy áttörés az olimpia okozta a harcok. Csak a létesítmény a világon, a Nemzetközi Olimpiai Bizottság úgy döntött, hogy folytatja a játékot. Nincs küzdelem zajlott: Fehér olimpia csak szervezni az ország nem vett részt a második világháborúban. A kiválasztás kicsi volt: Svédország vagy Svájc. Ennek eredményeként a megtiszteltetés, hogy otthont a „Games ébredés” volt a svájci város St. Moritz, amely ellentétben a bejelentett svéd város Falun rendelkezett alkalmas sí sport pályákon.

Annak ellenére, hogy viszonylag rövid idő alatt kiosztott előállítására sportlétesítmények, a gazda nem a legjobb. szervező bizottságok jöttek létre, amelyek mindegyike foglalkozott egy jól meghatározott körét kérdéseket. Szoros együttműködésben a svájci kormány és a NOB, e bizottságok tudták megszervezni az első játék után egy véres háború nélkül csuklás.

St. Moritz nem először érte a megtiszteltetés, az olimpiai sportolók a világ minden tájáról a saját sportpályák. Annak ellenére, hogy a ragyogó szervezet, a nézők és a sportolók tapasztalt nagy kényelmetlenséget, mert a kis tömeg, diszperziós tárgyak, ahol a versenyt tartottak, és az elzárkózás attól nyaralóhelye. A V téli olimpia sport csapat vett részt 28 országból versenyeznek 22 db érmet. Között 669 sportoló csak 77 nő.

Néhány kényelmetlenséget okozott a távoli a stadionok a szállodák, több mint fedél szórakoztató rendezvények. Ez az első alkalom a történelemben az olimpiai mozgalom a stadionokban lettek ellátva nagy időmérők svájci pontossággal század másodperc visszaszámolni az időt az elejétől a végéig. Lehetőség van, hogy elkerüljék ismételt a helyzet, amikor egy lépést a dobogó emelkedett 4 sportolók a különböző országokban.

Nehéz háború utáni időszakban befolyásolta a résztvevők száma és a nézők. Egyes sportolók nem rendelkeznek a szükséges felszereléssel. Például a norvég síelők kért a szükséges berendezések az amerikai csapat. Német és japán csapatok nem vehetnek részt a játékokon annak a ténynek köszönhető, hogy országaik voltak az agresszorok, háborút indítani. De először azt mutatta be sportolók Dánia, Izland, Korea és Chile. A szovjet csapat csak egy megfigyelő.

Amellett, hogy a 9 sportágakban játszottak érmet (gyorskorcsolya, sílesiklás, bob, sífutás és a biatlon, csontváz, műkorcsolya, síugrás és jégkorong), a játékok tartottak, és tüntetések: téli öttusa és a prototípus a biatlon - verseny katonai járőrök.

A csapat versenyek győztesei voltak a csapat két ország - Norvégia és Svédország, akik gyűjtik az azonos számú érmet. 4 arany, 3 ezüst és 3 bronz. A második lépés a dobogó nem vette, de a harmadik pedig Svájc 3 arany, 3 ezüst és 10 bronz érmet.