A rendszer a szervezet a világ férfi tenisz

Világ Tennis Tour tartalmazza versenyek, "Grand Slam", egy sor ATP World Tour Masters 1000, ATP World Tour 500, ATP World Tour 250, ATP Challenger Tour, valamint az ITF Férfi Circuit. Ezen kívül, részben a világ túra tartalmazza veterán sorozat ATP Champions Tour.

Szintén a végén minden szezonban a bajnoki döntőt április amelyet közösen szervezett az ITF. Joghatóságát a Nemzetközi Tenisz Szövetség is versenyek „Grand Slam”.

Versenyek "Grand Slam"

Tournament atp meg

Tekintettel a wimbledoni egy madártávlatból

Versenyek ATP Masters Series 1000

A jelenlegi nevét versenyek ebben a sorozatban kapta, mert a győztes visz-1000 minősítés pontokat.

A nyeremény alap versenyek ebben a sorozatban a 2 450-3 645 000 dollárt.

Qizhong Arena, amely rendelkezik a „Masters” Sanghajban

Azt is meg kell jegyezni, hogy a kanadai „Masters” hagyományosan megrendezett két várost. Egy még az évben a verseny tart Torontóban, és a páratlan - Montreal.

Versenyek ATP World Tour 500-as sorozat

Előző versenyek sorozatból nevezték Nagydíj Super Series, ATP International Series Gold, valamint a bajnokság sorozat. A jelenlegi nevét a sorozat volt, mert a győztes a verseny a játékos kap 500 rangsor pontokat.

Legg Mason Classic Washingtonban

A fő nettó Ezen események közé tartozik a 32, 48 (Washington, Hamburg), vagy 56 (Barcelona) játékos.

Jelenleg a nyereményalap versenysorozat mozog 955-2 100 ezer dollárt.

Series tornák ATP World Tour 250

Ahogy azt sejteni, hogy nevét, a sorozat volt, mert a győztes itt kap 250 rangsor pontokat. Korábban sorozatban viselt ATP cím World Series és az ATP International Series.

Series torna pénzdíj tartományok jelenleg 372 500-1 024000 dollár.

„Kreml Kupa” Moszkvában

ATP 250 Series tornák az utolsó helyen a függőleges ATP Tour. „Challenger”, mégis, és magában foglalja a nevét rövidítés ATP az ATP Tour nem tartalmazza, mint amely egy különálló, kisebb-Tur.

Versenyek ATP Challenger Tour

Jelenleg amellett, hogy a tizenegy versenyek Tretorn Serie +, a világ tartott mintegy 150 „Challenger” a díj alap 35.000 dollárt. Csapatok fő nettó tartalmaz 32 játékos.

Száma pontértékek, amelyek tagjai a „Challenger”, attól függ, mekkora a nyereményalap a verseny, valamint arról, hogy a verseny nyújt a résztvevőknek szállást és az étkezést rovására a szervező bizottság. Ha a hálózati tartózkodás és szervező bizottság, a győztes „Challenger” kap 75 pontot (35000. bajnokságok) és 125 pont (150000. versenyek).

Általában a „Challenger” résztvevő játékosok kezében az ATP helyért 50-én a 500., de a versenyeken, amelyek birtokában párhuzamosan a torna „Grand Slam”, részt vehet tenisz, akik elvesztették a korai szakaszban, „Major” .

„Challenger” az olasz város Orbetello

Az eredmények szerint az összetettben ATP Challenger Tour végzett Tour utolsó, amely összefogja a nyolc legjobb játékosok ranglistán. Teniszezők két csoportra oszthatók, a játék, ahol tartják a körkörös rendszert, majd ezt követően elődöntők és döntők.

A nyertesek „Futures” a 17-33 pontot a ranglistán ATP világranglistát.

Végső Championship ATP

Az eredmények szerint a nyolc ATP World Tour teniszezők, amelyek a legjobb minősítés játszhatnak a végső ATP-bajnokság.

A résztvevőket két csoportra oszthatók, melyek játszanak körmérkőzéses. Ezután a két legjobb játékos minden csoportból bemegy az elődöntőben, majd a döntőben.