Zenit játszott döntetlen 1 1 Anzhi

Petersburg csapat harmadik alkalommal a szezon nem sikerült megnyerni Mahacskala, alig megtartása még rajzolni és elveszett kritikus pontjait az utolsó mérkőzés a stadionban „Petrovszkij”.

A mérkőzés előtt elleni Mahacskala klub Mircea Lucescu mondta, sokkal többet „Spartacus” (ami előfordulhat egy hét), hogy a moszkoviták segít ítéli meg, hogy az újságírók ellen a szentpétervári klub. A „Anji” román edző dobta az „fognak megvédeni magukat minden módon, hogy létezik.” És mindezt annak ellenére, hogy a két játék ebben a szezonban Dagestani csapat játszott először „Zenith” egy döntetlen 2: 2, majd elpusztítani egy mérkőzés a Magyar Kupa 4: 0-ra.

Ismét segítségével a bíró. "Zenith" nyerte 1: 0-ra "Orenburg"

Találkozó ellen Makhachkala fajta volt, hogy az utolsó a kék-fehér-kék a stadionban „Petrovszkij”. A fennmaradó három hazai mérkőzéseit ebben a szezonban, meg kell tenniük az arénában „MaxMara”, és miután a Konföderációs „Zenith” jutott regisztrálni kell ott állandóan, de ebben a stadionban, mint tudjuk, semmi hiszem, nem lehet, ezért a búcsú „Péter” nagyrészt formalitás.

Fan szektor „Zenith” írt sok bannerek a tragikus eseményeket, és fenntartotta az első tizenhárom perc csend. Labdarúgók is néma szinte kilencven. Az év első felében a fele, a látogatók védte nyugodtan, majd kinyitotta a fiókot. A vicces az, hogy a kombináció egy segítő két tanuló játszott „Spartacus” Szergej Parshivlyuk lövés mentén a kapuban, és Pavel Yakovlev, elfelejtett minden közepén a büntetés területén, elegánsan gumicsónakkal a labdát a hálóba. Érdemes megjegyezni, hogy a cél jött pontosan a szélről Chernova.

Hogyan játszott a Zenit és a Anzhi

A cél nem változtatja meg a találkozón. Zenit rendkívül letargikus és az egész első felében okozott egyetlen célba. Artem Dzyuba esett többször a büntetés terén, de a játékvezető nem vezet. Alig kezdődött a második felében, mivel a szentpétervári csapat a kék balra tíz emberrel. Hülye veszteség a labdát a saját térfelén vezetett arra a tényre, hogy ugyanaz a Parshivlyuk (ex-kapitány „Spartacus”) verte Nicolas Lombaerts és elment egy-egy a kapus, ha azt nem hozta le a belga.

A kellemetlen helyzet vált rendkívül súlyos. Lucescu védő Luís Neto helyett Garcia, annak ellenére, hogy nem maradt semmi vesztenivalója, és a bal oldali volt széles választéka támadó játékos: Šatov, Molly, Poppy, Djordjevic, sőt Kerzhakov. Mindegyikük játszana a szíve „Anji”. Azonban 73 perc, a házigazdák sikerült kiegyenlíteni a törekvését, akik már évek óta a területen az első percben: kereszt Chernoff kereszt bonyolultan érte el ugyanazt a Aleksandra Kokorina, és hogy a felfordulás tudta tolni a labdát a hálóba.

Játssz maradt húsz percig, majd a házigazdák még zavarba enged Mahacskala, de semmi veszélyes megállapítása nem volt lehetséges. Éppen ellenkezőleg, a leállás ideje, a játékosok a főváros Dagesztánban két nagy pillanatok (például 3-1 kimenet), de sikerült csavart ki. A harmadik alkalommal ebben a szezonban, a kék-fehér-kék nem tudott nyerni ellene „Anji”, amely elfoglalja a tizenkettedik helyet a bajnokságban.

Ez minden. "Zenit" elveszett "Spartacus" 1: 2