Lot - ez

Nézze meg, mit „sok” más szótárak:

tétel - (28) mentén. 1. Nagyon, nagyon nagy mértékben, hogy kellő: Θeѡktista. magistrovm pochtena sanm. nynѣ azonos mnishskoѥ zhitiѥ priѥmsha. ѿ a nastavnika és pastѹha kb nѥmѹ besѣdovav ugyanarra a tételre. taco ѹbo dobrodѣteli imѹschѹ. Ugyan ... ... szótár a régi magyar nyelv (XI-XIV században.)

Sok - hány csillag az égen, hogy a homok a tenger, vonat, súly, annak érdekében, tisztességes, méltányos, teljes mértékben, az eredmény elvész, ott bőven egy kicsit a feje fölé, nevük légió, a szám nem elég ahhoz, hogy esküszöm, hogy a homok a tenger, amennyit csak akar, a szemgolyó, nem eszik ... ... szótár szinonimák

sok - sok, hsz. (Sokat dolgozott, de ez a szám nem kicsi :. Nem kicsit, de egy csomó ember) ... helyesírási szótár Directory

Sok - sok van sok baj életében. De nem elég. Mit jelent, az olimpia Pavlovna, Petya olvasni jó néhány, de csak egy csomó ... Spelling nehéz határozószók

Sok - mute / Lo, hsz. Van egy csomó munka. Sze „Nem” a hsz. tétel: nem működnek egy kicsit, és egy csomó ... Fusion. Külön-külön. Elválasztását.

Sok - nar. Post. pr. szemantikai csoport szintjét méri. LZ elég, elég sok, sok. Szóképzés elemzés morphemic elemzés: Nagyításhoz kattintson a képre nem állandó. pr. változatlanok. Az alap szóalakok: sok alapja szó: a sok ... morphemic-derivációs szótár

Sok - hsz. Élt egy csomó. Sze hsz. a részecske nem kicsi: nem működnek egy kicsit, és egy csomó ... helyesírási szótár a magyar nyelv

Lot - én hsz. tulajdonságait. összegeket. 1. Arra használják, mint indikátort egy ideig számos közülük egyik vagy bármi; elegendő mennyiségben, hogy nagy mértékben, elég sokat. 2. Ezt alkalmazzák indikátorként fokának megnyilvánulása, amit ... ... Modern szótár magyar nyelven Efraim

Sok - ez alo (nagyjából tisztességes: t Nem dalszövegek azt alo opech ATOC; zavarta ilsya alo) ... Magyar helyesírási szótár

  • Gyönyörű Franciaországban. B. M. Nosik. Sokan most magyarnak, Párizsban járt, Nice, Versailles-ban. De csak Párizs után - ez nem az egész Franciaországot, vagy inkább még nem, hogy a France (a Budapest - nem vsyaVengriya, pontosabban még ... Tovább Vásárlás 300 rubelt
  • Ügyek a forradalom sok. . GG Demidenko. Könyve a jelölt a történelmi tudományok GG Demidenko mesél életéről és munkásságáról Vladimira Dmitrievicha Bonch-Bruevich. tette közzé a párt irodalom Nehéz körülmények között a föld alatt, ... Tovább Vásárolja 230 rubelt
  • Ismeretlen lapjain a történelem, a szovjet haditengerészet. Shigin Vladimir Vilenovich. Sok drámák és tragédiák afelől hazai szovjet haditengerészet, méltatlanul elfeledett. Közülük - a halál a bányában réteg „Vorosilov” 1950-ben, amikor kirakodás min ... Tovább Vásárlás 187 rubelt
Egyéb „Neman” könyv kérésre >>